Wydarzenia w bibliotece

Biblioteka Poradni Zdrowia Nowoczesnego jest nie tylko placówką gromadzącą i wypożyczającą książki, lecz także miejscem organizacji wielu wydarzeń dotyczących zdrowia.

W naszej bibliotece regularnie odbywają się konferencje na temat nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia poszczególnych chorób, na przykład stwardnienia rozsianego, nowotworów i chorób serca. Biorą w nich udział znani specjaliści zarówno z kraju, jak i zza granicy. Podczas takich spotkań osoby cierpiące na dane choroby oraz ich bliscy mogą zyskać wiedzę na temat tego, jak zwiększyć swoje szanse na odzyskanie zdrowia. Specjaliści nie tylko prowadzą wykłady, lecz także udzielają odpowiedzi na pytania zgromadzonych na spotkaniu osób.

4474421855_4b20643258_z

Organizujemy również dyskusje, w których lekarze, fizjoterapeuci i dietetycy mają szansę na wymianę wiedzy, a tym samym na zapewnienie swoim pacjentom jak najlepszej opieki. Pozostałe osoby mają możliwość przysłuchiwania się dyskusji, a zatem zdobycia cennych informacji na interesujące je tematy.

Ważnymi wydarzeniami są także konferencje poświęcone zdrowemu odżywianiu. Zapraszamy na nie dietetyków i lekarzy, którzy przedstawiają zgromadzonym informacje na temat właściwego żywienia w zależności od stanu zdrowia. Jednocześnie prelegenci zwracają uwagę na to, jak ważną rolę odgrywa zdrowa dieta.

O wszystkich planowanych w najbliższym czasie wydarzeniach informujemy za pośrednictwem strony internetowej poradni. Udział w nich jest bezpłatny. Wystarczy tylko zgłosić wcześniej chęć uczestnictwa w danym wydarzeniu.