Katalog książek o zdrowiu

    Biblioteka Poradni Zdrowia Nowoczesnego gromadzi literaturę na temat zdrowia, a przede wszystkim książki powstałe w oparciu o wyniki najnowszych badań medycznych.

W naszych zbiorach ważne miejsce zajmuje literatura poświęcona nowoczesnym metodom diagnostyki. W ostatnich latach nastąpił znaczący postęp w tej dziedzinie, dlatego osoby skarżące się na nietypowe objawy mają szansę na szybsze poznanie przyczyny swoich problemów zdrowotnych. Dostępne w takich książkach informacje pozwalają dowiedzieć się, jakie badania warto wykonać oraz jak odpowiedni się do nich przygotować.

Na uwagę zasługują także książki na temat leczenia poszczególnych chorób. Każdy pacjent powinien mieć możliwość decydowania o sposobie leczenia. Z dostępnych w naszych zbiorach lektur można zyskać wiedzę na temat różnych możliwych rozwiązań, co pozwala na podejmowanie właściwych decyzji. Autorzy książek poświęcili szczególną uwagę nowoczesnym metodom leczenia.

490557_96931714

Wśród naszych propozycji znajduje się również literatura dotycząca diet. Dostępne są między innymi lektury poświęcone właściwemu żywieniu przy różnych chorobach, na przykład wrzodach żołądka, cukrzycy albo chorobach tarczycy.

W zbiorze biblioteki poradni znalazły się także książki przeznaczone dla osób będących w trakcie rehabilitacji. Korzystając z nich można dowiedzieć się, jak zwiększyć swoje szanse na powrót do pełnej sprawności.

Pełen katalog biblioteki dostępny jest na naszej stronie internetowej. Można z niego korzystać także na miejscu, w poradni.